image
31 Травня 2018 | 17:21

У Британії зняли перший в світі фільм, деталі якого можна змінювати силою думки (ВІДЕО)

Британський вчений Річард Рамчурн з Ноттінгемського університету зняв перший в світі кіно, сюжет якого буде змінюватися в залежності від уваги глядача.
[embed]https://youtu.be/TON2OO8Oa_Y[/embed]
Як з'ясували журналісти «Фрази» , 27-хвилинний фільм під назвою «Момент» буде представлений широкій публіці 7 червня.
Як повідомляє Daily Mail Online, для перегляду стрічки глядачеві необхідно одягнути навушники електроенцефалограми, що вимірюють електричну активність мозку в діапазоні, який, як вважається, відповідає за увагу, і відправляють свідчення на найближчий ноутбук за допомогою технології Bluetooth.
Спеціальне програмне забезпечення використовує ці сигнали для зміни довжини сцен, фонової музики, і всього, чого завгодно, для того, щоб зробити перегляд найбільш приємним.
Для того, щоб це зробити, Рамчурну довелося знімати безліч різних версій кожної сцени, в результаті чого вийшов 101 трильйон можливих комбінацій різних переглядів для глядача. При цьому фінал фільму у всіх випадках однаковий.
Сам «Момент» є фільмом-антиутопією про майбутнє, в якому штучний інтелект стає як джерелом соціальних загроз, так і можливостей. За словами Рамчурна, стрічка «показує наші сьогоднішні відносини один з одним через соціальні мережі і те, як це сприяє виникненню вкрай правих ідеологій».
Як вказує видання, вчений з Ноттінгема не єдиний, хто експериментує з новими технологіями в сфері розваг. Кінокорпорацію Fox також оголосила про плани по створенню фільмів, розвиток яких буде залежати від вибору кожного окремого глядача.

Вас також може зацікавити