image
23 Травня 2018 | 18:22

У Ковелі презентували книгу «Україна. Голодомор 1946-1947 років: непокараний злочин, забуте добро» (ФОТО)

У Ковельській районній центральній бібліотеці відбулося представлення видання очільника Луцького Хрестовоздвиженського братства (відродженого) Андрія Бондарчука «Україна. Голодомор 1946-1947 років: непокараний злочин, забуте добро».
Про це 23 травня 2018 року «ВолиньUA» повідомили в Управлінні Волинської єпархії Київського Патріархату.
У презентації взяв участь, зокрема, настоятель парафії Святителя Миколая Чудотворця с. Колодяжне протоієрей Іван Оринчак.
До цього книгу представлено в Луцьку, Києві, Рівному, а також під час міжнародної конференції «Штучні голоди ХХ ст. в Україні», що проходила у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.
Андрій Іванович як автор-упорядник три роки готував до друку цей фоліант, збираючи свідчення очевидців та аналізуючи статті відомих істориків. Книгапорушує тему милосердя волинян, які давали їжу тим, хто прибував зі Сходу України та з Росії, рятуючись від післявоєнного голоду.
Це видання розповідає про доволі болючий період історії. Проте ми повинні знати і пам’ятати про ті часи.
Як розповів автор, він планує продовжити свою працю й видати книгу, присвячену проблемі голоду на Волині. Зараз він займається збором свідчень ще живих очевидців цієї трагедії.
Придбати цю та інші книги можна у самого автора.

Вас також може зацікавити