image
6 Лютого 2018 | 08:14

Українців з банкнотами-іграшками не впустили до Польщі (ФОТО)

Під час паспортного контролю українці показали банкноти для настільних ігор як кошти для перебування в Польщі.
Про це 06 лютого 2018 року повідомляє сайт «Polskie Radio».
Троє громадян України, під час паспортного контролю на польсько-українському кордоні в Медиці, показали банкноти для настільних ігор як кошти для перебування в Польщі.

Як повідомила прес-секретар Бескидського відділу Прикордонної служби Ельжбєта Пікор, минулими вихідними саме пунктах перетину кордону в Медиці та Кростенку виявлено три такі спроби обману польських прикордонників.
Громадяни України представили дві банкноти, що нагадують 50 доларів, дві, які нагадують 100 доларів та шість банкнот, що своїм виглядом нагадують 500 євро, - сказала майор Пікор.

Вона пояснила, що для в'їзду на територію Шенгенських країн громадяни третіх країн повинні мати дійсний проїзний документ та візу, якщо це необхідно. Вони також повинні виправдовувати мету поїздки та умови планованого перебування, мати достатні кошти як під час планового перебування, так і повернення в країну проживання або транзиту до третьої країни (300 злотих до 3 днів і 75 злотих на кожний наступний день перебування).
Українці почули звинувачення у спробі незаконного перетинання кордону з використанням обману. Вони визнали себе винними та добровільно здалися на чотири місяці позбавлення волі з умовним призупиненням покарання на строк двох років.
Крім кримінальних звинувачень, вони також отримали адміністративне рішення про відмову у в'їзді до Польщі та повернулися в Україну.
Банкноти були забезпечені як доказ.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити