image
14 Травня 2018 | 15:50

Урядовці показали нові декларації і заяви для оформлення субсидії

В Україні з 1 травня 2018 року змінили форму заяви і декларації про доходи.
Про це 14 травня 2018 року повідомляє сайт «Gazeta.ua».
У заяві необхідно зазначити, на які види послуг громадянин бажає отримати субсидію. Мова йде або про оплату житлово-комунальних послуг, або на придбання твердого палива та скрапленого газу. Крім того, необхідно вказати відомості про житлово-комунальні послуги, якими користується сім'я, повідомив у Facebook Урядовий портал.
Незалежно до вигляду, в якому виплачується субсидія, вона не включається до загального місячного оподатковуваного доходу платника податку. Тому монетизація частини зекономлених субсидій не повинна зазначатися у декларації про доходи.
У декларацію необхідно внести відомості про всіх членів сім'ї, незалежно від реєстрації місця проживання.
Крім того, раніше в декларації вказували види доходів зареєстрованих в помешканні осіб. З травня 2018-го потрібно зазначати лише дані про види та суми доходів осіб, інформація про які відсутня в Державному реєстрі фізосіб. Це платники податків за III-IV квартали 2017 року. Наприклад, дохід від здачі молока, квартири в оренду, отриманих за кордоном доходів.
Під час минулого опалювального сезону субсидію отримували 23 400 сімей, які проживали у будинках площею понад 200 кв. м. Також субсидію отримали 28,5 тис. домогосподарств, які проживали в квартирах площею більше 120 кв. м.

Вас також може зацікавити