|  9 26 Березня 2023 | 17:21

У Луцьку відбувся чемпіонат України із спортивної ходьби: волиняни лідирують

У командному заліку на зимовому чемпіонаті України з легкої атлетики Волинська область здобула перше місце.

Про це повідомили на Facebook-сторінці обласної школи вищої спортивної майстерності.

Одноденний зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків відбувся 25 березня в обласному центрі Волині.

Переможцями та призерами стали семеро волинян. Зокрема на дистанції 35 кілометрів у спортивній ходьбі друге місце виборола Василина Сидорчук, третє серед чоловіків в Івана Банзерука, серед жінок у Валентини Наявки.

На дистанції 20 кілометрів першість у Віктора Шуміка, друге місце посіла Олена Собчук.Серед молоді: друге місце в Тараса Корецького.

Перше місце серед юніорів у Валерії Шоломіцької на дистанції 10 кілометрів.