image
 |  207 16 Липня 2025 | 14:03

Виконком Луцької міськради ухвалив рішення демонтувати під'їзд багатоповерхівки, у яку влучила російська ракета

Другу секцію будинку на вулиці Озерецькій, 12, пошкодженого внаслідок російського обстрілу 6 червня, демонтують.

Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 16 липня, члени виконавчого комітету на черговому засіданні, - інформує ВолиньUA.

Міська рада отримала технічний звіт щодо стану будинку на вулиці Озерецькій, 12 у Луцьку, який був пошкоджений внаслідок російського обстрілу 6 червня. Про його результати проінформував членів виконкому начальник управління капітального будівництва Василь Ліщук.

"Враховуючи технічний звіт від 18.06.2025 року про проведення технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж об'єкта 9-поверхового житлового будинку на вулиці Озерецькій, 12, пропонується здійснити демонтаж несучих та огороджених конструкцій, конструктивних елементів, внутрішніх інженерних мереж з другої секції житлового будинку" ,- підсумував Василь Ліщук.

Міський голова Ігор Поліщук зазначив, що такий демонтаж частини будинку вимушений, у зв'язку з технічним звітом комісії.

Після демонтажу секції буде проведено повторну експертизу іншої частини, що залишилася, на предмет можливості подальшої її експлуатації.

Читайте також: Страшна ніч: росіяни масовано атакували Україну після ультиматуму Трампа

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити