|  200 17 Лютого 2024 | 21:43

21-річний українець став чемпіон світу з водних видів спорту

21-річний Владислав Бухов завоював золоту нагороду на чемпіонаті світу з плавання на дистанції 50 м вільним стилем.

У фінальному запливі Бухов показав результат 21.44 секунди та став першим українським чемпіоном світу на цій дистанції.

Владислав випередив австралійця Кемерона Макевоя на 0,01 секунди. Бронзову нагороду здобув британець Бенджамін Прауд.

У півфіналі Бухов оновив особистий рекорд на 0.18 сек та встановив новий рекорд України.

Ця медаль стала першою для нашої збірної на цій світовій першості з водних видів спорту. Завтра, 18 лютого, Михайло Романчук виступить у фіналі на дистанції 1500 м вільним стилем.