image
24 Листопада 2021 | 08:00

24 листопада. Цей день в історії: народився соліст гурту «Юркеш» Юрко Юрченко

День завоювання друзів

День завоювання друзів відзначається в США в день народження Дейла Карнегі (1888-1955), автора книги «Як здобувати друзів і впливати на людей».

Дейл Карнегі народився на фермі Мерівілль в штаті Міссурі. Сім’я жила дуже бідно, проте він зміг вступити до Державного Педагогічного Коледжу в Уорренсбурге і отримати непогану освіту.

Прагнучи подолати комплекс меншовартості, викликаний майновим станом, Дейл Карнегі шукав можливість чимось відзначитися.

Практикуючись в ораторському мистецтві в студентських дискусіях, він несподівано для себе виявив, що знайшов деякі способи ефективного спілкування.

Знаменні події

У 1994 році в Україні почала свою діяльність місія ОБСЄ.

У 1969 році Договір про нерозповсюдження ядерної зброї ратифікований в США і СРСР. Президент США Річард Ніксон підписав відповідний законопроект, і договір був ратифікований Президією Верховної Ради СРСР.

У 1918 році ескадра Антанти окупувала Севастополь.

У 1910 році в Севастополі розпочала роботу офіцерська школа авіації.

У 1859 році Чарльз Дарвін опублікував свою працю «Походження видів», що, на подив, стало одним з найзнаменитіших творів в історії науки і основоположним у сфері еволюційного вчення.

У 1638 році в урочищі Маслов Ставши прийнята «Ординація Війська Запорізького реєстрового».

Народилися

У 1888 році Дейл Карнегі (пом. 1955), американський педагог, лектор, письменник.

У 1826 році Лоренцини Карло (Carlo Lorenzini), італійський журналіст і письменник, відомий під псевдо Carlo Collodi, автор казки «Піноккіо» († 1890).

У 1632 році Бенедикт Спіноза, нідерландський філософ, один з найвідоміших пантеїстів.

Померли

У 2002 році Джон Ролз, американський філософ, теоретик соціального лібералізму, засновник ліберально-державної концепції внутрішнього і міжнародного права, в значній мірі лежить в основі сучасної політики США

У 1991 році Фредді Меркьюрі, британський музикант. Лідер, клавішник і вокаліст англійської рок-групи Queen.

У 1934 році Михайло Сергійович Грушевський, український історик і Голова Української Центральної Ради.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити