image
19 Грудня 2017 | 16:31

Патрульна поліція Луцька прозвітувала за два роки своєї діяльності

За 2017 рік зафіксовано понад 18 000 порушень правил дорожнього руху, оформлено понад 1 500 адміністративних матеріалів у сфері публічної безпеки.
Про це прес-служба Поліції інформує у мережі Фейсбук.
"2 роки тому присягу прийняло 165 патрульних поліцейських.
Зараз особовий склад налічує понад 150 працівників, які обслуговують м. Луцьк, 2 пости (с. Вишнів, смт. Маневичі), автодороги Устилуг-Луцьк-Рівне, Луцьк-Ковель, Ковель-Ягодин.
До особового складу входять працівники апарату та інспектори чотирьох рот – усі вони працюють безперервно, в цілодобовому режимі, забезпечуючи порядок і спокій. 
Головні завдання полісменів – забезпечення безпеки дорожнього руху та охорона публічної безпеки", - повідомляє прес-слуюба.

Протяго 2017 року працівниками поліції затримано понад 730 водіїв у стані сп’яніння.

Протягом 2017 року луцькі патрульні опрацювали 34 868 завдань, також 9 738 завдань виявили самостійно. Середній час прибуття на місце події – 7 хв. 46 сек.
За рік зафіксовано понад 18 000 порушень правил дорожнього руху, оформлено понад 1 500 адміністративних матеріалів у сфері публічної безпеки.
Накладено стягнень на понад 8 млн грн. (минулого року – на понад 6 млн грн.).
Затримано понад 730 водіїв у стані сп’яніння, - йдеться у повідомлення поліції.

Потягом двох років роботи зафіксовано більше 10 випадків відмови від неправомірної вигоди, у всіх випадках відкрито кримінальні провадження, більшість справ уже спрямовано до суду.
За 2 роки роботи зафіксовано понад 320 випадків затримань патрульними поліцейськими осіб за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень; усі події внесено до ЄРДР. Зафіксовано більше 10 випадків відмови від неправомірної вигоди, у всіх випадках відкрито кримінальні провадження, більшість справ уже спрямовано до суду.
Найбільші наші досягнення – це стабільно високий рівень довіри (згідно з Паспортом безпеки, презентованим у листопаді, більшість лучан почуваються в безпеці), а також зменшення тяжкості автопригод, у тому числі, зниження їх кількості з летальними наслідками.
Ми й далі стоїмо на сторожі Вашої безпеки!


Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити