image
20 Вересня 2019 | 14:00

Аферисти - в центрі Луцька: у агенстві нерухомості розгорівся скандал

В агентстві нерухомості ошукали волинянку, відмовилися шукати квартиру та ще й обізвали.

Про це Аліна Приходько повідомила інтернет-видання «Волинь Online».

Дівчина розповіла, що 16 серпня вона та її мама Людмила Приходько звернулися до агентства «Біржа Нерухомості», що на Винниченка, 25, з метою орендувати квартиру для чотирьох студентів.

«Ми уклали договір, в якому були зазначені певні умови, головна з яких – ціна квартири до 6000 гривень (включно з комунальними), після чого оплатили їхні послуги у сумі 2400 гривень (600 гривень. з людини), проте розрахункового документа про оплату не отримали. Працівниці агентства, Оксана та Юлія, видали нам Акт прийому передачі надання інформаційних послуг, в якому зазначили інформацію про чотирьох суб’єктів, які здавали квартири. Ми зупинились на першому варіанті, де була вказана фіксована ціна 5500 гривень, поїхали туди, нам все сподобалось, в кінці серпня мали поселятися», – розповідає дівчина.

У день запланованого поселення, вони зателефонувавши до наймодавця, дізналися, що ціна становитиме 5500 + комунальні, що суперечить умовам запиту.

«Через свою довірливість не уклали з ним договір, тут зробили помилку. 5 вересня ми знову звернулися до Біржі Нерухомості з проханням продовжити пошуки житла. У ході розмови працівники «Біржі» запропонували укласти новий договір та знову платити. Це викликало обурення з нашої сторони. Мама (вона укладала договір) у коректній формі аргументувала, що виконавці не виконали своєї роботи згідно Договору. Вже з перших хвилин розмови виконавець Оксана вела себе зухвало, на противагу Юлії. Далі почалось ще гірше: до розмови долучились усі працівники, які там перебували в той момент, одна з яких дозволила собі обізвати замовника (маму) «колгоспною худобою» і прямим текстом вигнали з приміщення», – пригадує дівчина.

Зараз вона написала скаргу у відповідні інстанції.

Читайте також: Якщо Луцьк має смак, то це - «Лакомка»: історія легендарного кафе

До слова, власником «Біржі Нерухомості» є Андрій Пінський, який вже «прославився» у Луцьку не одним скандалом. Зокрема у 2013 році він відібрав у 54-річної лучанки квартиру. Згодом стало відомо що він є власником інтим-салону «Карамель», що більш під вивіскою «Юнона» на вулиці Лесі Українки у центрі Луцька.

Також в інтернеті можна знайти багато негативних відгуків на це агентство нерухомості.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити