image
6 Січня 2018 | 10:13

Американські військові показали відео перехоплення російських Су-30 над БалтикоюАмериканські військові опублікували відео перехоплення винищувачами ВПС США російських Су-30 над Балтійським морем.
Відео опубліковане на сайті DVIDS, на якому Пентагон розміщує свої відеоматеріали.
На відео видно, як американські літаки F-15 піднімаються по тривозі для перехоплення російських Су-30 через те, що ті не передали кодів на вимогу авіадиспетчерів.

Інциденти, які потрапили на відео, сталися 23 листопада і 13 грудня. Винищувачі були підняті по тривозі з литовської авіабази Шауляй.
"Перехоплення є регулярним явищем, а льотчики ВПС США регулярно проводять їх безпечно та професійно" - йдеться у коментарі до відео.
За рішенням Північноатлантичної ради, повітряні сили країн НАТО в порядку ротації охороняють повітряний простір Естонії, Латвії і Литви з 29 березня 2004 року, коли Балтійські країни вступили до НАТО. На саміті в Чикаго в 2012 році місія була продовжена на невизначений термін.
Літаки країн НАТО базуються на литовській базі Шауляй та естонській Емарі.
З вересня місію повітряної поліції в Литві виконують американські літаки, офіційна церемонія передачі місії ВПС Данії відбудеться 8 січня.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити