image
1 Грудня 2019 | 16:26

Аншлюс «сябрів»: Лукашенко та Путін домовилися про єдиний парламент і уряд

Президента Білорусі Олександр Лукашенко та Росії Володимир Путін домовилися про створення спільного уряду та парламенту.

Про це розповів посол Білорусі в Росії Володимир Семашко на полях ХIV міжнародної конференції "Євразійська економічна інтеграція", що відбувалась у Москві, - повідомляє Еспресо.TV із посиланням на мінський ресурс TUT.by.

"Президенти домовилися, що цілі заявлено грандіозні і вони не повинні змінюватися. Це перехід на уніфіковане податкове законодавство, створення єдиних ринків нафти, газу і електроенергії, створити єдиний парламент і уряд з певними повноваженнями, коли незалежні Росія і Білорусь віддають нагору певні управлінські функції з обов'язковим виконанням. Таке завдання зараз вирішується", - пояснив він.

Семашко розповів, що з 31 підготовленої дорожньої карти поглибленої інтеграції 20 карт "абсолютно узгоджено" за підсумками недавньої зустрічі прем'єр-міністрів обох країн.

Також він нагадав, що остаточна "інтеграція" Республіки Білорусь із Російською Федерацією, як і планувалося раніше, має відбутися 2021 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Україною керує герой серіалів»: німецькі ЗМІ дали несподівану оцінку Зеленському

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити