image
15 Жовтня 2018 | 08:48

Без української води в Криму може загинути 65% врожаю

У звіті міститься довгостроковий аналіз наслідків припинення подачі прісної води на півострів з України.
Про це пише на своїй сторінці в Facebook народній депутат Дмитро Тимчук, координатор групи «Інформаційне опір», повідомляє agroday.com.ua.
За даними Тимчука, експерти стверджують, що незважаючи на заходи по стабілізації обстановки, ситуація з водопостачанням окупованого півострова набуває загрозливого характеру для промисловості і сільського господарства анексованого Криму.
Головні наслідки “зневоднення” Криму, згідно з цією інформацією, такі.
Заводи через відсутність води знижують обсяги виробництва або повністю припиняють роботу. На деяких працюючих підприємствах порушується технологічний цикл, який передбачає забір великих обсягів технічної води. Це може призвести до аварій з жертвами серед працівників і населення.
Зокрема, за словами нардепа, група експертів НДІ міністерства оборони РФ, яка вивчала причини аварії на “Кримському титані” в Армянську, підтвердила версію про порушення технологічного циклу на підприємстві через брак води.
Від того, що висихають пасовища, скорочується поголів’я сільськогосподарських тварин. А недолік поливу в поєднанні з посухою приведуть до загибелі 60-65% врожаю овочевих і фруктових культур.
Як наслідок, через дефіциту місцевих продуктів їх доведеться доставляти з материкової Росії, що накрутить ціни.
На думку російських аналітиків, крім техногенних катастроф через відсутність достатньої кількості води Криму загрожують епідемії серед населення і худоби, погіршення екології.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До Дня захисника України у Луцьку пройшла смолоскипна хода (ВІДЕО)

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Head html

Вас також може зацікавити