image
18 Січня 2022 | 22:31

Безхатьки знаходять прихисток на луцькому автовокзалі

Безхатьки у Луцьку знаходять прихисток в підвалах багатоповерхівок та закинутих будівлях, розповідають соціальні працівники. Але найчастіше, кажуть, ховаються від холоду на залізничному та автовокзалах.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «Конкурент TV».

Олександр Олександрович Гончаревич – серед працівників луцької автостанції відомий як Мультик. На вокзалі його знають всі: від техперсоналу – до керівництва. Щоправда, сам Мультик бідкається: тут він гість небажаний.

Представниця Волинського підприємства автостанцій каже, що безхатченки – справжня проблема як для персоналу, так і для пасажирів. Вони смітять, хамлять, систематично вчиняють дебоші і навіть бійки.

Тим часом Мультик запевняє: він не безпритульний. Має квартиру, де живе його матір, сам же мешкає в друга. На автостанції близько 30 років працював двірником. Тепер приходить сюди перепочити. Щоправда, умови каже – вже не ті.

Таких як Олександр Олександрович тут чимало, кажуть працівники автовокзалу. Особливо густо ввечері. Іноді, не вистачає місця навіть для подорожніх.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У місті на Волині автівки їздять парком – поліція ігнорує

Скільки у Луцьку осіб без визначеного місця перебування ніхто не рахує. Місцева влада знає лише про тих, хто звертається в міський територіальний центр соціальної допомоги. Нині таких тут 16 осіб, каже директорка Галина Шептицька. В центрі вони можуть отримати нехитрий сухпайок: консерви, печиво, вермішель швидкого приготування, а також скористатися іншими послугами.

Соціальна працівниця Світлана Синюк знає кожного безхатька, який звертається до їхнього центру по допомогу, адже на кожного складає спеціальну картку-історію. Вона розповідає, що найчастіше люди опиняються на вулиці через власну безвідповідальність. Але попри допомогу, яку їм готові надавати соціальні працівники, змінюватися не поспішають. Світлана запевняє, що за час своєї роботи, не пригадує безхатька, який би виявив справжнє бажання змінити своє життя на краще.

Детальніше - у сюжеті.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити