image
 |  680 26 Вересня 2023 | 08:28

Безлад та антисанітарія: на Волині судили матір

У Старовижівському районному суді розглянули справу про притягнення до адміністративної відповідальності жінки, яка неналежно виконувала обов’язки щодо догляду за дитиною.

Про це Район.Стара Вижівка стало відомо з постанови від 20 вересня 2023 року.

Матір 2 серпня 2023 року близько 11:10 за місцем свого проживання ухилилася від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо виховання неповнолітнього сина. Вона не забезпечила санітарних умов для проживання дитини: в будинку були антисанітарія, речі розкидані, відсутні продукти харчування.

У судовому засіданні матір вину визнала повністю. Щиро розкаялася у вчиненому. Пояснила, що в той день не встигла прибрати в хаті та зварити їсти. Намагається надалі такого не допускати. Алкогольні напої не вживає. Просила закрити справу за малозначністю скоєного.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прокуратура підтвердила порушення у тендері на ремонт скандального стадіону за 145 мільйонів у Ківерцях

У суді також взяли до уваги протокол про адміністративне правопорушення, письмові пояснення жінки, акт оцінки потреб сім’ї.

Матір визнали винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною першою статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та обмежилися усним зауваженням.

Провадження у справі закрили.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити