image
 |  14 27 Квітня 2021 | 16:02

Більше півтисячі волинських сімей досі – в черзі за житлом

547 волинських сімей, з-поміж учасників аварії на ЧАЕС, потребують поліпшення житлових умов.

Про це розповіла Суспільному заступниця директора департаменту соцзахисту населення облдержадміністрації Оксана Гобод.

Востаннє з держбюджету гроші на квартири виділяли 2012 року, тоді на Волині чорнобильцям придбали 40 квартир. Цього року однокімнатне житло придбали для ліквідатора з Луцька. Квартиру придбали за кошти міського бюджету.

Один з тих, хто чекає на нове житло – лучанин Володимир Харунь. Чоловік 1986-го року брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Нині, разом з шістьма членами родини, живе у двокімнатній квартирі.

Лучанин розповідає, що п’ять років перебуває у пільговій черзі на отримання житла. У квартирі мешкає разом із дружиною, донькою, зятем, двома онуками та тестем, який має інвалідність.

"Коли ми потрібні – давай вперед. У нас же пільги розписані чорнобильські, там як прочитати – ціла брошура пільг, читаєш, аж плакати хочеться", – розповідає ліквідатор.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Волині неповнолітній виніс з магазину гроші, солодощі та спиртне (ФОТО)

Володимир Харунь потрапив у Чорнобильську зону в липні 1986. Щодня їздив у зону, керував польотами вертольотів МІ-26. Ліквідатор не знає, яку дозу опромінення отримав у Чорнобильській зоні, працював там два місяці.

"Державна програма забезпечення чорнобильців житлом "заморожена" із 2012 року", - розповіла заступниця директора департаменту соцзахисту населення облдержадміністрації Оксана Гобод.

З її слів, з 547 сімей чорнобильців, які потребують поліпшення житлових умов, 300 родин належать до першої категорії, які мали б першими отримати житло.

Детальніше - у сюжеті.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити