image
2 Липня 2022 | 23:01

Біля волинського озера відпочиваючі залишають після себе пластик та памперси

У місті Ківерці однойменної громади є озеро Молодіжне. Місцеві активісти та влада всіляко сприяли розвитку водойми: зариблювали озеро, розчистили його, вапнували, прибирали та облагороджували територію. Проте відпочивальники не надто цінують те, що зробили для них.

Враженнями від загального вигляду території озера Молодіжне поділилася Лілія Щербачук у фейсбук-спільноті «Ківерці», - пише Район.Ківерці.

Нагадаємо, нещодавно на озері місцеві жителі ловили рибу попри заборону від місцевої влади.

«Заїхали сьогодні на озеро Молодіжне. (Ред. – Його) Розкопали, почистили, понаставляли урн. Краса. Хочеться подякувати людям, які приклали до цього руки! Тільки соромно за народ який цього не цінує і не береже. Сміття навколо, пакети з-під чипсів закопані у пісок, напевно, щоб вітер не розносив. Одноразовий посуд, серветки з кров'ю, пляшки та, як кажуть, бубочка на торт – використані памперси. Обуренню немає меж. Принести це все на озеро сил вистачає, а от забрати все своє г*вно назад слабо. Люди, навчіться вже нарешті цінувати та берегти те, що для вас роблять!», – розповіла Лілія у своєму дописі.

У коментарях під дописом учасники спільноти запропонували свої варіанти боротися з недобросовісними відпочивальниками:

  • камери відеоспостереження;
  • штрафи;
  • таблички про обов'язкове прибирання після себе;
  • платний пляж.

Сподіваємося, що ті, хто насмітив, побачать допис Лілії Щербачук або новину та зроблять висновки, а для інших – це приклад, як не треба робити.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Head html

Вас також може зацікавити