image
22 Червня 2022 | 21:41

Ботанічний заказник на Волині може вибути із державної власності

Прокурори вживають заходів для захисту ботанічного заказника на Камінь-Каширщині.

Про це повідомили у Волинській обласній прокуратурі. 

Камінь Каширська окружна прокуратура звернулася до Волинського окружного адміністративного суду із позовом в інтересах держави, аби визнати протиправною бездіяльність Державного підприємства «Маневицьке лісове господарство» та зобовязати вчинити дії задля винесення та закріплення на місцевості меж ботанічного заказника загальнодержавного значення «Софіянівський».

Прокурори з'ясували, що заказник площею понад 87 га знаходиться у користуванні Маневицького лісового господарства, проте, всупереч вимогам законодавства, землевпорядна документація на об’єкт природно-заповідного фонду досі не розроблялася та не затверджувалася, межі заказника не встановлювалися.

Через відсутність встановлених меж ботанічного заказника в натурі існує реальна загроза вибуття із власності держави особливо цінних земель, що належать до природно-заповідного фонду.

У суді прокурори наполягатимуть на необхідності вжиття заходів задля винесення меж заказника та закріплення їх на місцевості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кількість охочих відпочити на Шацьких озерах значно зменшилася

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити