image
 |  11 4 Травня 2023 | 14:54

Будете здивовані: перелік речей, яких не можна купувати у секонд-хенді

Купувати речі з секонд-хенду – це відмінний спосіб заощадити, а у кращому випадку ще й стильно оновити свій гардероб. Завдяки цьому, такий вид шопінгу набирає все більше популярності. Однак важливо пам'ятати, що не всі категорії речей варто купувати в таких місцях.

Тож, які речі суворо заборонено купувати в секонд-хенді та чому? Про це читайте в матеріалі «Варти-1».

Ми склали список товарів, купівлі яких варто уникати в «секондах».

Спідня білизна

Це дуже особиста категорія, та і навряд чи в когось є бажання купувати поношені труси та бюстгальтери. Навіть після обробки на них можуть залишитися сліди використання чи бактерії. До того ж, знайти недорогу, якісну, але нову білизну не складе труднощів.

Тому в секонд-хенді категорично не можна купувати:

  • труси;
  • бюстгальтери;
  • купальники;
  • шкарпетки та панчохи;
  • колготи.

Спортивний одяг

При активному використанні навіть якійсний одяг швидко зношується і втрачає свій привабливий вигляд. До того ж, такі товари люди зазвичай їх використовують в досить активних цілях, під час яких можуть сильно спітніти. А спортивний одяг активно вбирає піт. Якщо якістю обробки знехтували, навряд чи вам захочеться носити чиїсь брудні речі.

Головний убір

Елегантні капелюхи, кепки, в’язані шапки та інші подібні речі люди перуть та чистять відносно рідко. Водночас і в таких речах на «секонді» можна знайти сліди використання. Для прикладу, головні убори можуть зберігати в собі лупу людей, які їх носили раніше або ж ще гірше – педикульоз. Навряд чи воно вам треба.

Зимовий верхній одяг

Досить неочікувана категорія речей, яка також має свої нюанси. Часто при дезинфекції пуховики збиваються і стають непридатними для експлуатації. Теплим такий одяг вже не буде, а тому покупка виявиться марною. А ще верхній одяг довго зберігає в собі запах секонд-хенду, тому його як мінімум стане ще й некомфортно носити.

Речі з вовни

Вовняний одях досить «примхливий» і потребує особливого догляду та зберігання. А це забезпечити можуть далеко не всі «секонди». Річ може виявитися недопраною або навпаки і в результаті повністю втратила зовнішній вигляд. А головне – вовняний одяг просто перестане виконувати свою головну задачу – зігрівати нового власника.

Косметика та приладдя для макіяжу.

Тут все просто і очевидно – у косметики є свій термін придатності й правила зберігання. А щодо відкритих тюбиків і баночок – вони ще менші й жорсткіші, та і вам самим, напевно, не хочеться наносити на обличчя те, що вже, ймовірно, використовувалося іншою невідомою людиною. На пензликах і інших спонжиках для макіяжу залишаються частинки шкіри попереднього власника та мікроби, які важко видалити через щільність приладдя.

Іграшки

Навіть найнекривдніша м’ягка іграшка може наробити біди – така покупка на секонд-хенді може містити багато пилу, грибок і навіть клопів. Навіть на твердих іграшках знаходяться мікроби, всередині може виявитися та ж цвіль. Навіть якщо такі речі обробляються хімікатами – вони підвищують ризик утворення алергічних реакцій. Тому бережіть своїх дітей.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити