image
27 Травня 2022 | 08:54

Через Волинську митницю намагалися вивезти старовинні монети (ФОТО)

77 штук грошей різних країн та років карбування виявили на початку травня у пункті пропуску "Устилуг". Вони знаходилися у дерев'яній шкатулці серед особистих речей громадянина України. Уродженець Харківщини, пенсіонер за віком виїжджав "зеленим коридором" у Польщу і намагався вивезти колекцію за кордон.

Про це інформує Волинська митниця.

Знахідку виявили під час проведення повного митного огляду його транспортного засобу.

Відповідно до висновку первинної державної експертизи культурних цінностей, проведеної експертами Волинського краєзнавчого музею, надані їм митницею на дослідження монети мають історичну та культурну цінність.

Колекцію разом з матеріалами справи передадуть слідчим у рамках кримінального провадження, попередньо кваліфікованого за ст. 201 Кримінального кодексу України. Контрабанда, тобто переміщення через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю культурних цінностей, карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити