image
 |  162 31 Березня 2024 | 16:54

Чому росіяни почали частіше застосовувати балістику

Російські окупанти все частіше атакують Україну, зокрема Південь, балістичними ракетами, оскільки інших перемог вони не можуть здобути.

Про це заявила керівник Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк, повідомляє 24 канал, повідомляє ВолиньЮА.

За її словами, цілей, які росіянам поставили до так званих виборів, вони не здобули, а їм вкрай необхідні бодай якісь "перемоги", особливо на фоні додаткової мобілізації та "єднання навколо царя".

"Саме тому вони зараз взялися за руйнування об'єктів енергетики, бо це розхитує ситуацію внутрішню в країні. А якщо проаналізувати ті цілі, які вони обирали для балістичного озброєння, це, як правило, в південному регіоні середмістя, рекреаційна зона, все те, що болюче вдаряє по населенню і налаштовує проти своїх Сил оборони", - пояснила Гуменюк.

Вона також наголосила, що балістичні ракети дуже складно збивати через їхню швидкість і траєкторію польоту, про що неодноразово наголошувалося.

Гуменюк зазначила, що не кожна система ППО спроможна подолати такий вид озброєння.

"Тому ми щоразу попереджаємо про балістику і переходити в укриття треба дуже оперативно, бо знаходження географічно південних регіонів надто близьке до позиції, з яких в Криму стартує таке озброєння", - зауважила керівник Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дружина Прем’єрміністра Шмигаля заробила більше за нього

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити