image
15 Вересня 2019 | 11:12

Чому студенти-іноземці обирають луцькі виші

50 іноземців щороку – це мінімальна цифра вступників, які приїжджають навчатися до Луцька. Найчастіше їдуть з Намібії, Нігерії, декілька чоловік із Синегалу, Лівії, Алжиру, також є декілька китайців. Їдуть і з Польщі, Узбекистану, Португалії, Литви, – розповідає секретар приймальної комісії з набору іноземців СНУ імені Лесі Українки Максим Войчук.

Вступають зазвичай на факультет міжнародних відносин чи економічний, та останнім часом почали обирати біологію і психологію. Сюди їдуть за реальними знаннями, – каже Максим, бо освіта тут якісна і не настільки дорога. як в інших країнах.

Африканка Анна вчиться на економічному. Дівчина розповідає: в Україну хотіла потрапити ще з підліткового віку, бо дідусь розповідав, що колись тут був і йому дуже сподобалася ця країна. Нині у дівчини багато друзів, які здебільшого живуть у гуртожитку, щоправда, сама вона орендує квартиру.

Читайте також: Поліція, муніципали та продавці: як біля луцького «Привозу» торговців розганяли (ФОТО)

Студент Томас – з Узбекистану. Вже три роки в Україні. Навчається на факультеті міжнародних відносин. Саме в Луцьку хлопець відкрив у собі багато талантів, до прикладу, співає, хоча наразі на аматорському рівні, бере участь у гумор-шоу, а ще веде свій влог в інстаграмі, де розповідає про Волинь своїм друзям.

Світ глобалізується, українці їдуть на навчання до Європи, наші виші приймають студентів з інших країн. І важливо, аби ці процеси лише збагачували світове культурне розмаїття, а не створювали нові проблеми.

Детальніше - у сюжеті Сфера ТВ Луцьк.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити