Про це інформує власкор Волинь UA.
Вікторія Середа розповіла, що 28 грудня 2017 року стала учасницею неприємного інциденту, який, завдяки представникам автостанції м.Володимира-Волинського та місцевому інтернет-виданню, набув певного резонансу. Йдеться про відео з камер спостереження автостанції, яке виклали на огляд громадськості. На ньому видно як перонні контролери не пропускають в автобус, що вже має рушає Вікторію Середу.
«28 грудня минулого року, поспішаючи за місцем роботи в село Суходоли, про що чудово обізнані перонні (квиткові) контролери, (оскільки я вже 26 років доїжджаю громадським транспортом в одному й тому ж напрямку), виявила бажання проїхати до пункту призначення міжміським рейсовим автобусом «Ковель — Львів», час відправлення - 9 година 15 хвилин.
При посадці в автобус, готовий до відправлення (водій уже був у салоні) перонні контролери перегородили дорогу, нічим не мотивуючи. На мої зауваження, що я повинна втрапити у школу на новорічний ранок до 10 години, ніхто не відреагував. Контролери добре знали, що квиток до Суходіл на цей рейс я, при усьому бажанні, придбати не можу з об’єктивних причин, а їхати іншим автобусом, де дають квиток, (а такі курсують вкрай рідко) теж не можу через часове обмеження. До речі, у своєму запиті на ім’я директора департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА Мирки 1.1. від 17.03.2017 за номером 86 я порушувала питання відсутності проміжних зупинок у маршрутних листах водіїв за даним напрямком, через що пасажири не мають змоги придбати квиток до потрібної зупинки.
Почуття обов’язку та відповідальності перед учасниками святкового дійства взяли гору над здоровим глуздом, і мені нічого не залишалося, як силою прориватися в автобус. Реалізацію мого законного права на вільне пересування та вибір засобів пересування, гарантованого статтею 313 Конституції України, контролери вважають ненормальністю, про що і запитали», - йдеться у запиті.
Депутат цікавиться на якій підставі її було відмовлено у перевезенні, коли вона об'єктивно не може придбати квиток на проїзд в касі автостанції; не відмовлялася оплатити вартість проїзду водієві; не перебувала в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння; не порушувала громадський порядок; не мала при собі небезпечного вантажу; не могла забруднити салон транспорту.
Вікторія Середа звертає увагу, що більше на жодній автостанції не спостерігала такого ставлення до пасажирів, зауважує, що з водіїв за кожного пасажира збирається «податок» – здав його і пасажирів пускають, не здав – не пускають.
Розібратися у цій ситуації та унормувати ставлення до пасажирів на Володимир-Волинській автостанції депутат просить Володимир-Волинського міжрайонного прокурора Віталію Книш та начальника департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА Івана Мирку.
Запит був підтриманий одноголосно.