image
14 Січня 2021 | 13:20

Депутати Волинської облради вимагають від ЗЕвлади скасувати підвищення тарифів для населення

Депутати Волинської облради підтримали звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо недопущення підвищення тарифів для населення.

Про це інформує власкор "ВолиньUA".

Проєкт підтримали 54 обранці громади.

У зверненні депутати Волинської обласної ради висловлюють обурення ситуацією щодо чергового необґрунтованого підвищення цін на енергоносії для населення.

"В умовах тривалого карантину внаслідок коронавірусної інфекції, введення обтяжуючих нормативних актів для малого та середнього бізнесу, зростання рівня безробіття, падіння економічних показників в усіх сферах життєдіяльності українців, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, підготувала «різдвяний подарунок» для населення, піднявши тарифи на житлово-комунальні послуги. В січневих платіжках українці вкотре побачать реальну «турботу та підтримку» від найвищих керманичів держави. Ми, депутати Волинської обласної ради, не можемо стояти осторонь гострих проблем, які хвилюють мешканців нашого краю", - вказано у проєкті звернення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ріст тарифів на енергоносії - це змова Зеленського та олігархів, - депутат Волинської облради

На думку депутатів, підняття тарифів – не той шлях, яким мав би йти український уряд. Для початку необхідно ліквідувати корумпованість, непрозорість та неефективність у енергетичній галузі України та провести дієві реформи.

"Волинська обласна рада висловлює рішучий протест проти зростання ціни на природний газ, електроенергію, підвищення ціни за транспортування, розподіл природного газу для газорозподільних компаній та вимагає від Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України відмінити підвищення тарифів та не допустити підвищення їх в майбутньому", - наголошується у документі.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити