image
7 Квітня 2021 | 15:09

Депутати Волинської облради вимагають звіту очільника управління молоді та спорту ОДА

Три фракції у Волинській обласній раді вимагають звіту роботи очільника управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

Про це йдеться у проєкті рішення, опублікованому на сайті облради.

Зокрема, фракції ВО "Свобода", партії "За майбутнє" та "Сила і честь" вимагають звіту у керівника управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА Дмитришина Ігора Ярославовича.

На сесію Волинської обласної ради винесено проєкт рішення за підписом двох голів фракції "За майбутнє" та "Сила і честь" Ігора Леха і Романа Карпюка та заступника голови фракції ВО "Свобода" Олександра Пирожика щодо звіту начальника управління у справах молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації Дмитришина І.Я. про виконання у 2017-2020 роках Обласної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2023 роки.

Така позиція фракцій та поява проєкту рішення може вказувати на те, що депутати не задоволені роботою керівника, який не справляється зі своїми обов'язками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відомий повний список волинських митників, яких відсторонили від роботи

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити