image
14 Травня 2022 | 15:47

Держава повернула собі 60 гектарів волинського лісу

Господарський суд Волинської області задоволив позовні вимоги Луцької окружної прокуратури та повернув у державну власність земельну ділянку площею 60 га й вартістю 66,2 млн грн на території Луцького району Волинської області.

Про це інформує прокуратура Волинської області.

Прокурори звернулися в суд із позовом в інтересах держави в особі Волинської обласної державної адміністрації до однієї із селищних рад, аби повернути у власність держави земельну ділянку, цільове призначення якої було незаконно змінене.

Землі, які належать до земель лісового фонду та перебувають у користуванні державного лісогосподарського підприємства, були неправомірно зареєстровані як землі сільськогосподарського призначення та передані у комунальну власність громади.

У суді прокурори довели незаконність цієї оборудки й рішенням суду припинено право власності селищної ради на цю ділянку та скасовано її державну реєстрації в Державному земельному кадастрі.

Землі лісового фонду повернуті у власність держави.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити