image
24 Травня 2018 | 08:00

Держбюджет заборгував «Волиньгаз збуту» майже 164 мільйони за газ

Станом на 1 травня 2018 року державний бюджет заборгував 163,6 млн. грн. за газ, який ТОВ «Волиньгаз збут» поставив субсидіантам і пільговикам Волині.
Про це «ВолиньUA» повідомили у прес-службі «Волиньгаз збуту».
Субсидії та пільги на Волині отримують майже 162 тис. домоволодінь, а це 67 % від загальної кількості споживачів природного газу компанії. Через відсутність компенсації із бюджету по субсидіях «Волиньгаз збут» не може у повній мірі здійснити розрахунки з його оптовим постачальником – НАК «Нафтогаз України».
«Борг держбюджету по відшкодуванню наданих населенню пільг та субсидій  становить близько 163 млн. 647 тис. грн. Через державний борг за газ, спожитий пільговиками і субсидіантами, у компанії виникає борг перед НАК «Нафтогаз України», - зазначив директор ТОВ «Волиньгаз  збут»  Микола Тищук.

Завдяки роботі ТОВ «Волиньгаз збут» з неплатниками борг волинян за спожитий газ зменшився на 73,6 млн грн. Як результат, середня заборгованість на одного споживача палива на Волині становить 0,696 тис.грн. А це в 1,5 раза менше, ніж на початку опалювального періоду.
Для погашення боргів «Волиньгаз збут» просить своїх клієнтів-боржників невідкладно здійснити розрахунки за спожите блакитне паливо, або укласти графік погашення заборгованості.  Таким чином, це унеможливить припинення газопостачання.
Читайте також: У «Волиньгазі» зафіксували факти крадіжок газу на понад мільйон гривень

Вас також може зацікавити