image
3 Травня 2018 | 06:32

Держстат назвав професії з найвищими зарплатами в Україні

У регіональному розрізі найбільш високі зарплати отримують працівники в Києві.
Про це 03 травня 2018 року повідомляє сайт «Новий час».
За підсумками березня 2018 року, найвищу заробітну плату отримували працівники у сфері авіаційного транспорту - 31,7 тис. грн, що на 4% більше, ніж у лютому.
Про це свідчать дані Державної служби статистики.
Друге місце займає фінансова і страхова діяльність. Середня зарплата у галузі складає 17,7 тис. грн, що на 22,6% більше, ніж місяцем раніше
ІТ-галузь посідає третє місце у рейтингу найбільш високооплачуваних професій. У середньому працівники цієї галузі у березні отримували 13,8 тис. грн.
У регіональному розрізі найбільш високі зарплати отримують працівники в Києві (13,4 тис. грн), Київській (8,4 тис. грн), Донецькій (8,9 тис. грн) та Дніпропетровській областях (8,4 тис. грн).
Нагадаємо, що з 1 січня в Україні підвищили мінімальну зарплату до 3723 грн на місяць.
Президент України Петро Порошенко заявив, що її підвищать до 4100 грн. Але через кілька днів Кабмін відповів, що у нього немає таких розрахунків, а підвищення можливе за умови економічного зростання в державі.
При цьому в середині квітня Міністерство фінансів заявило, що не бачить можливості для перегляду розміру мінімальної зарплати в Україні до рівня 4,2 тис. грн.
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман також відзначив, що наразі немає можливості для ухвалення рішення про підвищення мінімальної зарплати.

Вас також може зацікавити