image
 |  72 20 Листопада 2025 | 21:36

До Дня захисту дітей у Нововолинському Центрі життєстійкості провели пізнавальну годину

20 листопада у Центрі життєстійкості відбулася інформаційна зустріч, присвячена Всесвітньому дню захисту прав дітей. Учасники – родини ВПО – ознайомилися з основними правами, закріпленими Конвенцією ООН: правом на освіту й охорону здоров’я, на захист інтересів, на відпочинок і творчість, а також на гідні умови життя дітей.

Про це повідомили у міськраді, - пише ВолиньUA.

Представники соціальних служб Нововолинської громади розповіли про роботу, спрямовану на захист прав дітей, підтримку сімей із дітьми, а також про наявні послуги, включно з психологічними консультаціями. Окрему увагу приділили питанням підтримки дітей пільгових категорій.

На завершення учасники закріпили отримані знання у форматі пізнавальної гри.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Луцьку зрізатимуть дерева уздовж вулиці Набережної

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити