image
 |  90 27 Серпня 2025 | 09:02

Дорогу до Ягодина капітально ремонтують

На автомобільній дорозі М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін) у посиленому темпі тривають роботи з капітального ремонту. Відновлюємо 1,9 км шляху на двох під’їздах до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ягодин – Дорогуськ».

Про це повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Волинській області, - інформує ВолиньUA.

"На одній із ділянок зводимо конструкцію дороги «з нуля». Дорожники укладають два шари основи для міцного фундаменту нового дорожнього одягу. На ній вже розпочали влаштування першого з трьох запроєктованих шарів асфальтобетонного покриття.
На іншій ділянці нижній шар асфальту вже укладено. Також облаштовано тротуар для безпечного руху пішоходів", - йдеться у дописі.

Капітальний ремонт автомобільної дороги М-07 на двох під’їздах до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ягодин – Дорогуськ» проводять у рамках програми ЄС «Механізм Сполучення Європи» (Connecting Europe Facility, CEF).

Мета проєкту – модернізувати стратегічно важливу транспортну артерію, яка забезпечує рух вантажів через один із ключових міжнародних пунктів пропуску на кордоні з Республікою Польща, створити безпечні і комфортні умови для водіїв та підвищити ефективність міжнародних перевезень. 

Читайте також: З бюджету Луцька виділять 7 млн грн на дороги і прибудинкові території

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити