image
11 Червня 2018 | 17:41

Дружина секретаря РНБО заявила, що в Україні - «гомодиктатура»

Дружина секретаря РНБО Анна Турчинова заявила, що в Україні гендер – це не відстоювання рівності прав чоловіка та жінки, а боротьба з гетеросексуальністю та створення нового типу людини, яка наділена свободою обирати та втілювати в життя свою сексуальну ідентичність незалежно від біологічної статі.
Про це 11 червня 2018 року повідомляє сайт «Вголос».
Про це вона написала у своєму блозі.
Маніпулюючи поняттям «свобода», представники цієї ідеології створили своє лобі у ООН та ЄС і почали наступ на традиційні цінності - духовність, сім'ю, повагу до літніх людей, роль батьків, розуміння своєї приналежності до тієї статі, яка була в тебе від народження,  роль чоловіка та жінки у суспільстві. Тобто того, що є визначальним у будь-якому не тільки демократичному, але і духовному суспільстві. Більше того. Вони  чомусь вирішили, що в них є абсолютне право вказувати усім іншім як треба жити, як виховувати дітей і навіть, які слова можна використовувати, а які – ні. Зауважу, що мова не йде про нецензурну лексику. Але і це не все. Вони вирішили, що мають право займатись рецензуванням шкільних підручників, вносити правки та надавати поради, що, на їх думку, треба змінити, - написала Анна Турчинова.

Дружина секретаря РНБО зауважила, що ті, хто проводив гендерну експертизу шкільних підручників, не мають належної освіти.
Є в нас така собі державна установа Інститут модернізації змісту освіти, яка, судячи із сайту, займається рецензуванням  шкільних підручників. При цій установі працює антидискримінаційна комісія, яка і лобіює гендерну ідеологію. До її складу входить 21 особа. З них -  12 осіб із науковими ступенями, а це - філологи, філософи Які в них є наукові праці - теж невідомо.   Тут ви побачите і лаборантів, і вчителів якогось гендерного інформаційно-аналітичного центру «Крона», асистентку факультету соціології, благодійну організацію «Мережа», координатора від «Амнесті Інтернешнл» і завідувача бібліотеки. В мене питання: хто ці люди? Чому, взагалі, підручники мають проходити незрозумілу гендерну експертизу? Хто обирав цих людей і за яким принципом це здійснювалось? - написала Анна Турчинова.

Жінка також поцікавилась: чи згодні батьки, щоб вони «були не батьками, а родичем №1 та родичем №2»?
Гендерна ідеологія спрямована на ліквідацію класичної моделі сім’ї. Хто вирішив, що традиційні ролі жінки і чоловіка в сім‘ї - це погано? В Україні швидкість населення скорочується просто катастрофічними темпами. За останніми даними, нас вже тільки 42 мільйони. Гендерна ідеологія руйнує сім'ю, як оплот любові, безпеки, надійності, захисту, розуміння і духовного тепла. В країні, яка у прямому сенсі захищає свою територію, яка захищає своє право на існування, відстоює свою ідентичність, де на  фронті гинуть чоловіки та жінки - розповсюджувати цю антинаукову ідеологію, яка призведе до вимирання - це просто злочин, - заявила дружина Турчинова.

Як писав «Вголос», антидискримінаційна експертиза знайшла в українських підручниках для школярів «гендерні стереотипи». Також Міносвіти забороняє називати українську мову «солов'їною», бо це – «дискримінація».

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити