image
14 Вересня 2020 | 20:08

Дворічна дівчинка з Володимира терміново потребує фінансової допомоги на лікування

Майже 2-річна Вавриш Софія з Володимира-Волинського перебуває в реанімації з хімічним опіком стравоходу. Сім’я просить допомоги небайдужих.

Про це повідомляє «КОРДОН».

Маленька володимирчанка 29-го вересня 2018 року народження, за необережності потрапила до лікарні з опіком стравоходу та таким діагнозом: стеноз н/3 стравоходу, дивертикул н/3 стравоходу з перфорацією, медіастиніт, двобічний спонтанний пневмоторакс, п/шкірна емфізема шиї, обличчя, грудної клітки, гастростома.

Від 10-го серпня дитині було призначено відповідне лікування і після покращенням стану 15-го серпня за участю професора Метленка О. В. «ОХМАДИТ» (м. Київ) була проведена операція: верхньо-серединна лапаратомія. Гастростомія, трансезофагеальне проведення лігатури в шлунок. Гастростомія по Кадеру. 

26-го серпня після стабілізації стану Софійка була переведена в хірургічне відділення, де продовжила лікування. 1-го вересня, в порівнянні з попереднім обстеженням від 25-го серпня, негативної динаміки не спостерігалося. 

Наразі Софійка продовжує лікування в хірургічному відділенні №2 Волинського обласного дитячого територіального медичного обєднання.

Сім’я не може покрити самотужки витрати на лікування дитини, тому змушена звернутися до небайдужих.

Підтримати родину Вавриш Софії можна за таким реквізитами:

5167 4901 7793 7894

Або, переказавши кошти на рахунок у банку:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Волині потрібно збільшувати кількість COVID-бригад

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити