image
11 Грудня 2019 | 17:11

Екологи? Ні, не чули: у «Старому місті» берег річки «потонув» у смітті (ФОТОФАКТ)

В історичній частині Луцька берег річки Стир продовжує «тоне» у смітті, а екологи? А вони є?

Про це «ВолиньUA» інформує власкор.

Кінець вулиці Замкової перетворився на місце сміттєвого полігону. Берег річки Стир «потонув» в хащах та побутових відходах.

Дуже часто влада міста Луцька розповідає про туристичний потенціал «Старого міста», акцентують увагу на реставрації вежі Чорторийських. Однак, практично в 100 метрах від замку Любарта панує безлад на який очевидно комунальники та екологи міста «забили» вже давно.

Ще одним приводів чому «Старе місто» не відвідують туристи – «Центральний ринок». Хоча якщо поглянути на береги річки Стир і відсутність освітлення вулиці Драгоманова, то розуміємо, що туристів окрім ринку, жахає ще і занедбаний стан історичних вулиць.

Це весною у відповідь на депутатське звернення Андрія Білана керівництво міської влади за підписом Григорія Пустовіта інформували, що прибирання даної території буде проведено в квітні-травні 2019 року в рамках акції «Ековесна - 2019». Тільки з масштабів забруднення, прибирання здійснювали не виходячи з кабінетім комунальних установ.

Як бачимо сьогодні, «естетичний» благоустрій продовжує панувати на вулиці Замковій тільки інспектори з муніципальної варти, вочевидь, так далеко від центру Луцька не заходять. Не говорячи вже про екологів.

Найближчими днями випаде сніг і всю цю «красу» прикриє до весни, а там і знову до наступного року. 

          

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити