image
8 Червня 2018 | 20:59

Експозицію цукрозаводу з Волині відзначили на «Агро-2018»

Учасники наймасштабнішої сільськогосподарської виставки в Україні та Східній Європі «Агро-2018», яка проходить у місті Києві, відзначили один із найгарніших стендів у павільйоні експозицій областей України – локація Волині, яку прикрашає макет Гнідавського цукрового заводу.
Як повідомили «Волинь.UA» учасники виставки з Волині, ПрАТ «Гнідавський цукровий завод» представило на виставці макет найпотужнішого інноваційного проекту, який має комплекс виробництва біокомпонентів і у перспективі – будівництво біогазової установки і остаточна очистка відходів виробництва цукрових буряків.

Окрім того, як повідомляє сайт одного з лідерів галузі, є на ньому й проект біогазового заводу, будівництво якого компанія планує завершити за два роки.

За словами заступника директора підприємства Людмили Стемковської, інвестиції в об`єкт складуть 290 мільйонів гривень, а його запуск зробить роботу заводу максимального енергоефективною.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити