image
20 Липня 2020 | 15:59

Фахівці вивчають можливість розширення мосту через річку Стир у Луцьку

Розширення мосту через річку Стир по вулиці Шевченка у Луцьку перебуває на стадії вивчення.

Про це у коментарі власкору «ВолиньUA» розповів директор Департаменту житлово-комунального господарства Луцької міськради Микола Осіюк.  

Микола Осіюк підтвердив, що ідея зробити реверсний рух по мосту через річку Стир на вулиці Шевченка активно проробляється, однак її втілення цього року чекати не варто.

"Ця ідея існує. Але кошти міського бюджету обмежені, щоб почати її втілювати в життя цього року. Зараз ми замовили проєктні роботи. До нас приїжджали спеціалісти з Києва, Львова, Дніпра. Вивчали стан моста на місці. Перед початком таких робіт має бути обов'язкове заключення фахівців, яке дасть відповідь на питання щодо можливості втілення такої ідеї.

Попередньо кажуть, що зробити на мосту три смуги реально. Але без грунтовного вивчення стану моста не обійтися. Треба точно знати, чи витримають балки розширення смуги руху. Це непроста робота. Та й фінансові затрати на реконструкцію з додаванням реверсного руху поки що невідомі", - зазначив директор Департаменту ЖКГ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Луцьку хочуть зобов'язати забудовників будувати підземні паркінги

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити