image
 |  22 22 Травня 2018 | 16:54

«Футбольна» корупція формувалася в Україні десятиліттями, - Холодницький

Федерація футболу України скеровуватиме кожну інформацію про корупцію під час організації футбольних матчів до правоохоронних органів.


Про це заявив на прес-конференції віце-президент Федерації та керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, повідомляє Укрінформ.
"Скажу відверто, ми не зупиняємося на цих результатах. Коли Федерація отримуватиме інші дані про подібні матчі - буде аналогічна реакція, тому думайте на майбутнє. Я впевнений, що це лише початок. Ви отримали від нас футбольну політичну волю. Вона є і вона буде постійно на цих високих постах", - запевнив він.
Холодницький розповів, що інформація про корупцію до Федерації почала надходити минулого року.
"Коли ми аналізували кожен етап прем'єр-ліги, кожен етап першої і другої ліги, нам давали інформацію про те, що один, другий, третій матч трохи нечистий. Як правило, раніше ця інформація в Федерації губилася. Ми залучили правоохоронні органи, які змогли довести до логічного результату для відпрацювання нашої інформації", - зазначив він.
За словами віце-президента ФФУ, "футбольна" корупція формувалася в Україні протягом десятиліть. Холодницький висловив сподівання, що подібними викриттями "вдасться змінити футбол в Україні".
Як повідомлялося,правоохоронці 22 травня провели 40 обшуків по всій Україні під час розслідування кримінальної справи за фактом корупції при організації футбольних матчів.
Читайте також: Нацполіція затримала 50 футболістів, тренерів і суддів через підозру в «договорняках»
За інформацією слідства, в Україні роками працювало 5 організованих груп, у діяльність яких було залучено 35 футбольних клубів з 10 областей. До складу ОЗГ входили президенти клубів, колишні і діючі гравці, арбітри, тренери, навколофутбольні комерційні структури. Всього задокументовано участь 320 фігурантів по 57 доведеним епізодами
Наразі фігурантам оголошено про підозру у вчиненні злочинного діяння, передбаченого ч. 4 ст. 368-3 (підкуп особи, яка надає публічні послуги) і ч. 1 ст. 369-3 (протиправний вплив на результат спортивних змагання) ККУ.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити