|  2 7 Вересня 2019 | 21:17

Футбольна збірна України перемогла Литву і залишається лідером групи

Субонього вечора, 7 вересня, збірна України в рамках 5-го туру відбору Євро-2020 у виїзному матчі без жодних проблем перемогла Литву – 0:3. Українська футбольна дружина й надалі залишається лідером групи В.

Після стартового свистка підопічні Андрія Шевченка швидко відкрити рахунок у матчі. На 7-й хвилині Марлос віддав передачу на Зінченка, а гравець «Ман Сіті» без проблем забив.

Ще через двадцять хвилин дебютним м’ячем відзначився сам Марлос.

У другому таймі збірна України втретє відзначилася у воротах Литви. Яремчук скинув на Малиновського, а той впевнено «пробив» голкіпера господарів поля.

Україна мала ще ряд блискучих моментів збільшити рахунок, проте зробити це їй не пофортунило.

Після 5-ти зіграних турів збірна України впевнено лідирує у групі В. На рахунку наших футболістів – 13 очок.