image
10 Жовтня 2019 | 19:34

Горохівська міська рада - проти планів капітуляції Зеленського

Горохівська міська рада підтримала звернення до президента України та голови Верховної Ради щодо недопущення реалізації «формули Штанмайєра» та відведення українських військ з позицій на Донбасі.

Про це інформує власкор «ВолиньUA».

Ініціатором звернення є депутати від ВО «Свобода» у Горохівській міській раді.

«Сьогодні на сесії Горохівської міської ради, як і в багатьох міських, районних та обласних радах України, одноголосно було прийнято рішення, подане нашою фракцією ВО «Свобода», про звернення до вищого керівництва держави щодо недопущення впровадження т.зв. «формули Штайнмаєра».

«Депутати міста Горохів висловили тверду, одностайну, державницьку позицію щодо територіальної цілісності України.СЛАВА НАЦІЇ !!! НІ КАПІТУЛЯЦІЇ !!!», - прокоментував голова фракції ВО «Свобода» у Горохівській міській раді Віктор Магурчак.

У документі йде мова про такі пункти:

1. Розірвати дипломатичні відносини, а також усі міжнародні договори з Російською Федерацією та не відновлювати їх до повної деокупації Московією всіх українських територій.

2. Добиватися реальних кроків на підтримку України від держав, які декларували безпеку та недоторканність кордонів України в обмін на відмову від ядерної зброї. Укласти двосторонні угоди зі США і Великою Британією про повномасштабну військову допомогу Україні, надання летального озброєння та довгострокової військово-технічної допомоги.

3. Запровадити реальний воєнний стан у прифронтових територіях і повну економічну, енергетичну, ресурсну та транспортну блокаду тимчасово окупованих територій, яку тримати до повної деокупації цих територій.

4. Не допустити надання «особливого статусу» для окупованих територій. Притягнути до кримінальної відповідальності та позбавити громадянства усіх, хто зрадив Українську державу, працював на окупаційну адміністрацію, брав участь у бойових діях проти українських підрозділів та вчиняв інші злочини.

5. Проводити вибори до органів місцевого самоврядування на тимчасово окупованих територіях лише після повної деокупації, завершення адміністративно-територіальної реформи та повної перепаспортизації всього населення, здійсненої шляхом перевірки кожної особи на наявність громадянства інших держав, співпрацю з окупаційним московським режимом, лояльність до України та відповідність статусу громадянина України.

6. Не відводити українські війська із зайнятих позицій на Донбасі.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Head html

Вас також може зацікавити