image
9 Жовтня 2019 | 12:12

Горохівська райрада висловилася проти «формули Штанмайєра» та відведення військ на Донбасі

Горохівська райрада одностайно підтримала звернення до президента України та голови Верховної Ради щодо недопущення реалізації «формули Штанмайєра» та відведення українських військ з позицій на Донбасі.

Про це інформує власкор «ВолиньUA».

Ініціатором дострокової сесії є депутат райради від ВО «Свобода» Валентина Магурчак.

Загалом на сесію прибули 31 із 40-а депутатів. Усі присутні підтримали проєкт звернення.

У документі йде мова про такі пункти:

1. Розірвати дипломатичні відносини, а також усі міжнародні договори з Російською Федерацією та не відновлювати їх до повної деокупації Московією всіх українських територій.

2. Добиватися реальних кроків на підтримку України від держав, які декларували безпеку та недоторканність кордонів України в обмін на відмову від ядерної зброї. Укласти двосторонні угоди зі США і Великою Британією про повномасштабну військову допомогу Україні, надання летального озброєння та довгострокової військово-технічної допомоги.

3. Запровадити реальний воєнний стан у прифронтових територіях і повну економічну, енергетичну, ресурсну та транспортну блокаду тимчасово окупованих територій, яку тримати до повної деокупації цих територій.

4. Не допустити надання «особливого статусу» для окупованих територій. Притягнути до кримінальної відповідальності та позбавити громадянства усіх, хто зрадив Українську державу, працював на окупаційну адміністрацію, брав участь у бойових діях проти українських підрозділів та вчиняв інші злочини.

5. Проводити вибори до органів місцевого самоврядування на тимчасово окупованих територіях лише після повної деокупації, завершення адміністративно-територіальної реформи та повної перепаспортизації всього населення, здійсненої шляхом перевірки кожної особи на наявність громадянства інших держав, співпрацю з окупаційним московським режимом, лояльність до України та відповідність статусу громадянина України.

6. Не відводити українські війська із зайнятих позицій на Донбасі.

Читайте також: Нові ціни на комуналку змусять волинян пити «Карвалол», а зиму переживуть обрані

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити