image
19 Вересня 2020 | 07:40

Гороскоп на 19 Вересня 2020 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 19 Вересня 2020 року.

Про це повідомляє «Ukr.Media».

Овен

Сьогодні Овнів може дратувати поведінка інших людей або висловлена ними думка. Багато Овнів будуть схильні гостро реагувати на критику і претензію (або на те, що вони за неї прийняли). Через це є ризик розладу з окремими людьми або оточенням в цілому. Буде потрібно мистецтво для конструктивного діалогу з партнерами, конкурентами, роботодавцями, клієнтами, силовими і владними структурами.

Телець

Тельцям сьогодні варто остерігатися сварок через дрібниці: вони можуть спалахнути в будь-якому місці і з будь-якого приводу. Зоною особливого ризику стане сфера послуг і взаємодопомоги, бо тут у кожного учасника подій може бути своє розуміння справедливого розподілу ролей. Важливо узгоджувати дії і швидше знаходити компроміс, не залагоджений вчасно дріб'язковий конфлікт загрожує перейти в принциповий.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам важливо не захопитися, щоб не поміняти в процесі, який успішно стартував «плюс» на «мінус». Ви можете сказати зайве, забути про страховку, перевищити в спочатку легкому занятті розумну міру. Як тільки вам зрадить удача, проблеми почнуть рости як сніжний ком, можуть ламатися речі та інструменти, шкодити друзі. Краще бути скромнішими і мати половину, ніж піддатися азарту і втратити все.

Рак

Ракам день не обіцяє спокою і комфорту. Чергова хвиля дратівливості може захлеснути сім'ю, партнерський союз або робочий колектив, перевести мирну бесіду в формат сварки. Можна натрапити на заборону, відмову, дії на зло. Сплеск негативних емоцій погано відіб'ється на самопочутті, підвищить травмонебезпечність і аварійність на виробництві і в побуті. Ситуація почне виправлятися ближче до ночі.

Лев

Сьогодні Леви зіткнуться не лише з приємними, але і з поганими сторонами навколишнього оточення. Там, де багато Левів віддадуть перевагу бачити лише хороше, інші люди здатні угледіти привід для нервозності. Найбільш «хворою» темою в суперечках буде справедливість. Можливий розбрат між попутниками, колегами, сусідами, суперечка через стоянку, заправку, користування транспортом або черговість отримання послуг.

Діва

Сьогодні Дівам принесуть занепокоєння поточні справи, а також супутні їм платежі, контакти і документи. Загострену реакцію може викликати сюжет, пов'язаний з обміном і поверненням покупки, відмовою від послуг, відшкодуванням збитку, недовгим виконанням партнерських і фінансових зобов'язань. Справу погіршить нервозність, суєта і поспіх. Краще відмовитися від ідеї шопінгу або укладення договору з банком.

Терези

Сьогодні Терезам варто контролювати свою промову. Ваш літературний талант або ораторське мистецтво не будуть піддаватися сумніву, але вас може підвести схильність до перебільшення і словесної експансії. Оточуючих може дратувати ваша балакучість, подвійність аргументів, схильність до критиканства або повчання. Цільова аудиторія здатна відреагувати на ваші слова мовчанням або зустрічним протестом.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам нелегко ладити з людьми. Можливі нечесні ігри, перегляди обіцянок, суперечка при поділі обов'язків, речей, території. Великий ризик постраждати від двоїстої ситуації, незалежно від ступеня своєї активності і провини. Не найкращий день для звернення в сервіс (особливо, з метою отримання екстреної допомоги), для роз'їздів, укладення договору, залагодження юридичних формальностей.

Стрілець

Сьогодні Стрільців може підвести їх невдало спрямована захопленість. Ентузіазм, балакучість і азарт хороші, поки не порушені критичні для вашої спільноти або партнера теми (політика, мораль, матеріальний ресурс, соціальний авторитет, кар'єра). Загрожує перекіс у бік зайвої чесності і «справедливості». Небезпечно зізнаватися в минулих гріхах і обговорювати проблемні теми заднім числом.

Козоріг

Козороги сьогодні в зоні ризику. Легко поставити під удар кар'єру, посаду, будинок, професійні досягнення, важливе партнерство. На ділі завдання може виявитися складнішим, ніж виглядало на словах. Безсумнівний плюс сьогоднішніх ситуацій для багатьох Козерогів — досвід подолання аналогічних бар'єрів в минулому. Але зірки все ж радять не порушувати правил, підстраховуватися і дотримуватися техніки безпеки.

Водолій

Сьогодні для Водоліїв стануть проблематичнішими контакти з іноземцями, зарубіжними інстанціями і великими авторитетними структурами: ВНЗ, банком, податковою службою, клінікою, митницею, посольством. У приємному особистому спілкуванні теж можуть зазвучати напружені ноти (особливо, якщо було необережно зачеплене якесь таємне вразливе місце). Бар'єр або тупик чекає в дорозі. Небажано оформляти документи.

Риби

Рибам сьогодні не варто розвивати активність: це день, коли ініціатива карається. Якщо вам все ж доводиться займатися невідкладними клопотами, зірки радять подбати про запобіжні заходи. У цю добу небезпечно покладатися на удачу, не завадить підстрахуватися з юридичної, моральної, професійної точки зору. Більш конструктивний настрій з'явиться у вас і потрібних людей ближче до ночі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп на 18 вересня 2020 для всіх знаків Зодіаку

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити