image
27 Січня 2019 | 16:02

Гриценко – головний клоун на цих виборах, – екс-редактор журналу

Екс-редактор «Форбс Україна», журналіст Максим Кухар на особистій сторінці в Facebook різко розкритикував передвиборчу програму кандидата в Президенти Анатолія Гриценка.

“Слухайте, я думав, що на цих виборах головний клоун – Зеленський. Але я непростимо, дико, по-варварськи помилявся”, – написав Максим Кухар.

“Я почитав опубліковану передвиборчу програму Гриценка. Ну це ж хімічної чистоти ганьба і плювок в обличчя суспільству. Маячня голих обіцянок і хороших намірів вистроєних у ряд. Як взагалі можна зібрати цілий з’їзд людей, катаючись по країні і щось розповідаючи, потім взяти і ось так – відригнути на суспільство жалюгідну жменьку загальних фраз? За які звичайно усі «за» – бо це ж загальні фрази. Але ж заявка робилася на щось розумне, щось змістовне, що можна почитати, подумати і з ким-небудь обговорити. А в документі – обговорювати нічого. Це листівка районного авторитета, що рветься в мажоритарники, а не президентська програма”, – пише Максим Кухар.

Екс-редактор «Форбс Україна» вважає, що це показує справжнє ставлення Гриценка до виборців: “якщо йому ліньки написати 20 листів змістовного тексту, то чому йому не лінь буде щось робити після обрання?”

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити