image
17 Січня 2018 | 09:09

Гузь і ще 4 нардепи від Волині знову «відзначилися», не підтримавши визнання «ДНР» і «ЛНР» терористичними організаціями

П’ять нардепів, які представляють у Верховній Раді України Волинську область, не підтримали поправку до законопроекту, якою пропонувалося визнати «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями. Лише один депутат – Ірина Констанкевич – проголосувала «За».

Про це інформує кореспондент ВолиньUA.

16 січня 2018 року під час голосування за поправки до проекту закону «Про реінтеграцію Донбасу» лише 76 депутатів із 340 присутніх у залі віддали свої голоси за відповідну пропозицію Оксани Корчинської.
Поправкою пропонувалося визнати «ЛНР» і «ДНР», які здійснюють управління на непідконтрольних Києву територіях Донбасу, терористичними організаціями.
Щодо волинських нардепів, то Ігор Гузь, Ігор Лапін і Степан Івахів узагалі не голосували за цю поправку. Юрій Савчук та Сергій Мартиняк значилися відсутніми, і лише Ірина Констанкевич проголосувала «За».
І це при тому, що на Сході України вже 4 роки йде війна, яку офіційно називають АТО. До цієї, так званою операції, залучені Збройні сили України. За час війни загинуло більше 10 тисяч людей. Та за 4 роки війна не визнана війною, а «ДНР» та «ЛНР» – терористичними організаціями.
Не зважаючи на те, що у виступах високопоставлених чиновників та з вуст Президента звучать терміни «терористи» або «російсько-терористичні війська», у законодавчому плані ті, хто воює на боці «самопроголошених республік», терористами не є.
Такими діями Верховна Рада лише поглибила ситуацію, коли терористи «ДНР»–«ЛНР» нібито є, але на папері їх досі немає.
До прикладу, глава МЗС Литви Лінас Лінкявічюс іще два роки тому заявляв, що Україна повинна спершу сама визнати «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями, тоді й світова спільнота визнає їх такими.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити