image
5 Липня 2020 | 15:53

Індія тестує вакцину проти коронавірусу на людях

В Індії в липні почнуть випробування на людях вакцини місцевого виробництва проти коронавірусу. Індійські органи контролю за наркотиками дозволили компанії Bharat Biotech провести фази 1 та 2 клінічних випробувань на людях.

"Компанія представила результати, отримані в результаті доклінічних досліджень, демонструючи безпеку та імунну відповідь", - повідомляють у компанії. Bharat Biotech, Індія - провідна біотехнологічна компанія, яка займається дослідженнями і виробництвом продуктів, створюючи ефективні вакцини і лікарські препарати. Компанія була заснована 1996-го, має понад 160 патентів і реалізує свою продукцію більш ніж у 65 країнах світу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Польщі українця спіймали з 21 тисячею злотих у шкарпетках: звинувачують у видурюванні

Раніше тести на тваринах показали, що вакцина безпечна та викликає ефективну імунну відповідь. Це перша індійська вакцина, розроблена на основі штаму вірусу, який був виділений локально і ослаблений в лабораторних умовах. У Bharat Biotech підкреслили, що випробування призначені для перевірки безпечності вакцини, а не її ефективності.

Вакцина отримала назву Covaxin і була розроблена на місцевому рівні у співпраці з Національним інститутом вірусології Індії і Індійською радою медичних досліджень.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити