image
22 Вересня 2022 | 19:11

Киргизстан та Узбекистан застерегли своїх громадян у рф від участі у війні в Україні

Посольство Киргизстану в Росії нагадало своїм співгромадянам у Росії про кримінальну відповідальність за участь у бойових діях.

Про це повідомили у посольстві Киргизстану в Росії.

"Посольство Киргизстану в Росії застерігає громадян КР, які тимчасово перебувають на території РФ, від участі у збройних конфліктах або військових діях на території іноземних держав, за які встановлено кримінальну відповідальність.

У разі отримання громадянами КР заклику на участь у будь-яких військових діях посольство просить негайно звертатися до дипломатичного представництва КР у РФ".

Своє звернення в посольстві опублікували у зв'язку зі спрощенням у РФ отримання іноземцями, які уклали контракт про проходження служби у Збройних силах РФ, російського громадянства.

Згідно з кримінальним кодексом Киргизстану, за вищевказані дії киргизстанцям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 10 років з конфіскацією майна.

Подібне повідомлення раніше опублікували в Узбекистані.

"Посольство республіки Узбекистан у РФ застерігає співвітчизників від створення добровольчих батальйонів та/або участі в бойових діях на території іноземних держав, за які встановлено кримінальну відповідальність".

Громадянам Узбекистану, які зважаться на "найманство", загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 10 років.

У Казахстані також є на кримінальне покарання за участь громадян цієї країни у військових діях на території іноземних держав.

За статтею 172 КК РК (діяння, пов'язані з умисною неправомірною участю громадян Казахстану у збройних конфліктах або воєнних діях на території будь-яких іноземних держав за відсутності ознак найманства) передбачена кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 9 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: росіяни влаштували теракт "під чужим прапором" в Мелітополі

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Head html

Вас також може зацікавити