|  5 9 Лютого 2021 | 10:40

Ківерчанин здобув «бронзу» на Кубку України з легкої атлетики

Волинський спортсмен, 25-річний Микола Пацула посів третє місце на Кубку України з легкої атлетики в приміщенні.

Про це повідомляє «Суспільне Волинь».

Спортивний захід тривав упродовж двох днів у київському легкоатлетичному манежі, – повідомили в пресслужбі управління спорту облдержадміністрації.

Свої вміння вихованець Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності презентував під номером 50. Легкоатлет Микола Пацула виборов бронзову медаль у бігові на дистанції 1 500 метрів із результатом 3:59.43.

Нагадаємо, у січні цього року Микола Пацула здобув «золоту» медаль на Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики «Різдвяні старти». На дистанції 1 500 метрів спортсмен показав результат 3:57:68.