image
3 Червня 2020 | 18:49

Колишній «регіонал» може очолити Міністерство освіти України, – джерела

Комітет Верховної ради з питань освіти науки та інновацій на своєму засіданні 3 червня має розглянути прізвища кандидатів на посаду міністра освіти та науки України.

За даними джерел "Української правди. Життя", один із можливих кандидатів – Сергій Шкарлет.

Наші джерела повідомляють, що його рекомендували ректори університетів під час зустрічі з президентом Володимиром Зеленським.

Сергій Шкарлет відомий тим, що балотувався у депутати Чернігівської обласної ради від Партії регіонів. 

Також зізнавався в інтерв'ю, що на президентських виборах підтримував Віктора Януковича: 

"Політичні орієнтири я обрав ще у 2004 році. На президентських виборах підтримував Віктора Януковича. Не змінив своїх переконань навіть тоді, коли довелося відчути на собі певний тиск тодішньої правлячої партії, яка наполегливо пропонувала отримати її партквиток. Я повністю поділяю погляди і принципи Партії регіонів. 

Впевнений, разом з Президентом ми вибудуємо міцну вертикаль влади, яка займатиметься ділом і досягне значних результатів. Ми збудуємо нову Чернігівщину". 

У 2015 році балотувався до Чернігівської обласної ради 7-го скликання від Блоку Петра Порошенко (БПП). 

У 2010 році Сергій Шкарлет був наймолодшим ректором України, очолював Чернігівський державний технологічний університет. 

Нагадаємо, що 1 червня член наглядової ради Укрзалізниці Сергій Лещенко у своєму Telegram-каналі повідомляв, що новим міністром освіти та науки може стати доктор фізико-математичних наук Олександра Антонюк.  

Наразі обов'язки міністра освіти та науки виконує Любомира Мандзій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через рік після виборів на Волині «Слуги народу» отримали голову

Раніше на співбесіді в Офісі президента щодо посади міністра освіти і науки була народна депутатка від партії "Слуга народу" Юлія Гришина та президент Національної академії педнаук Василь Кремень.

Проте Василь Кремень заперечив плани очолити МОН, а Юлія Гришина ніяк не прокоментувала цю інформацію. 

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити