image
21 Вересня 2019 | 23:58

Контрабанда «навпаки»: підприємець «погорів» на тому, що віз із Польщі український клей

Посадові особи управління протидії митним правопорушенням Волинської митниці ДФС викрили і припинили протиправний намір волинського підприємця підмінити імпортований з Польщі товар.

Про це пише ВолиньОнлайн із посиланнямна прес-службу Волинської митниці ДФС.

Установили, що він до оформлення задекларував 19 тонн товару, який значився як «структурна штукатурка для малярних робіт на основі штучних смол» польського виробництва. Проте під час огляду волинські митники виявили у транспортному засобі 760 мішків клейової суміші для облицювання керамічної плитки вартістю понад 85 тис грн. Цікавий той факт, що виявлений під час митного огляду товар — українського виробництва.

Такі дії підприємця класифікуються Митним Кодексом України за ознаками статті 483 як приховування від митного контролю шляхом надання одним товарам вигляду інших, що тягне за собою відповідальність у вигляді конфіскації товару та штрафу у розмірі його повної вартості. Тепер 19 тонн клейової суміші тимчасово вилучили на склад митниці до прийняття остаточного рішення суду у справі.

Крім того, аби зрозуміти логіку цього правопорушення, митним органам Польщі надіслали запит з проханням надати копії експортної декларації та товаросупровідних документів на цей нетиповий вантаж.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Волині застерігають берегти дітей від підозрілих осіб, які пропонують гроші

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити