image
 |  4 17 Лютого 2020 | 09:03

Ковельська борчиня Юлія Ткач-Остапчук — чемпіонка Європи (ВІДЕО)

У Римі завершився Чемпіонат Європи з вільної боротьби. У ваговій категорії до 62 кг Україну представляла чемпіонка світу та Європи, ковельчанка Юлія Ткач-Остапчук.

Про це повідомляє «kovel.tv».

Українка в чвертьфіналі достроково здолала білоруську спортсменку Вероніку Іванову (12:2). У півфіналі Юлія перемогла колишню партнерку по збірній України, яка нині виступає за команду Азербайджану, Тетяну Омельченко (4:0).

Суперницею по фіналу стала титулована росіянка Інна Тражукова, що є діючою чемпіонкою світу у вазі 65 кг, а також є багаторазовою призеркою чемпіонату Європи.

У першій «3-хвилинці» фінальної сутички росіянка мінімально вела в рахунку 0:1. Однак, після перерви Юлія активізувалась і за хвилину до фінального свистка переважала суперницю на один бал (2:1), а в останні 67 секунд ковельчанка зробила все, аби втретє стати чемпіонкою Європи.

Загалом українці вибороли вісім медалей чемпіонату Європи та посіли друге загальнокомандне місце.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .