image
10 Вересня 2018 | 20:01

КП «Парки і сквери» переоцінило свої можливості й залишили лучан у небезпеці (ВІДЕО)

Мешканці вулиці Тараса Бульби-Боровця, що за Київським майданом у Луцьку, більше року просять владу зрізати тополі, що ростуть вздовж вулиці. 


Про це інформує 12 канал.
Дерева – старі, під час сильного вітру з них постійно падають великі гілки.


"Іде мужчина, такий років 50, мого віку, може трохи старший. Видно, на роботу. Бо я його часто бачила. Зараз я його не бачу. І тут злітає гілляка. Цілий стовбур такого невеличкого дерева і йому по лівому плечу десь ближче до забора, весь в крові. Він вернувся звідки йшов", – розповідає лучанка Людмила Василькова.

Тополі, що на вулиці Тараса Бульби-Боровця, давно мають зрізати через їхню аварійність. Тендер на цю справу виграло комунальне підприємство "Парки та сквери". Щоправда, сили свої дещо переоцінило.


"Якщо бере тендер якась фірма, приїжджає дивиться об'єкт, чи вона в силі, спроможна цю роботу зробити. А він виграв тендер, потім каже, що в нього нема техніки. Даруйте, як це так?" – обурюється Василькова.

КП "Парки та сквери" переклало відповідальність на Департамент ЖКГ. Там пообіцяли, що тополі цього року таки зріжуть. Для цього орендуватимуть рятувальну автівку в Державної служби з надзвичайних ситуацій.
Детальніше – у сюжеті.

https://www.youtube.com/watch?v=BQeQ3fmh3MMБажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити