image
14 Січня 2020 | 17:39

Кум Путіна розповів, хто летів у його літаку з Оману, поки там був Зеленський

Народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» та кум президента РФ Володимира Путіна Віктор Медведчук заявив, що на борту літака, яким він користується, з Оману до Москви летіла сім’я його старшої доньки, – повідомляє «Радіо Свобода».

«Я користуюся цим літаком відповідно до угоди, яка в мене підписана з оператором на авіаперевезення, іноді я використовую цей літак.

Щодо перебування цього літака в Омані, то я можу сказати так, дійсно, він 7 січня був в Омані, 8-го він вилетів в Москву.

Він в даному випадку перевозив сім’ю моєї старшої доньки (Ірини – ред.). І більше на борту цього літака ні на шляху до Оману, ні на шляху з Оману до Москви, крім сім’ї моєї дочки, нікого не було».

Медведчук пояснив, що літак забирав сім’ю його дочки з відпочинку. Сім’я його доньки перебувала в Омані з кінця грудня.

Зокрема, за його словами, на борту літака, крім його дочки, перебували її чоловік Андрій Рюмін та троє їхніх дітей.

Медведчук заявив, що Рюмін не знайомий з президентом України Володимиром Зеленським і не зустрічався з ним в Омані.

Кум Путіна також спростовує інформацію про те, що нібито на літаку побував помічник президента Росії Владислав Сурков:

«Літак летів без пасажирів з Києва до Оману. Як пан Сурков міг потрапити в цей літак?»

Зять Медведчука співзасновник компанії ТОВ «Прайм-Инвест» спільно з бізнесменом-забудовником Павлом Тьо, його сином Германом Тьо, Валентиною Станововою та Михайлом Хвесько.

Становова та Хвесько – безпосередні керівники корпорації Capital Group. Холдинг Capital Group у Москві спеціалізується на будівництві комплексів, іншої житлової та комерційної нерухомості.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити